Hisparucuenca - Forumul Asociatiei Hispano - Romane din Provincia Cuenca

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  
ATENTIE!!!!!

Cei care nu depun formularele cerute de Primarie in vederea confirmarii adresei, vor fi stersi din Registrul de Padron!!!! (pierd EMPADRONAMIENTO!!!!!!)

Distribuiti | 

Aici putem scrie sugestiile noastre

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
RitaV

Data de inscriere : 07/10/2012

MesajSubiect: Cateva cuvinte frumoase   Mier Oct 31, 2012 11:10 pm

Nu ştiu unde să pun această postare, administratorul forumului va decide.
Ascultam ştirile şi am auzit declaraţiile făcute la Cotroceni de către Martin Schulz, preşedintele Parlamentului European. Voi cita aici doar o parte, cuvintele care m-au uns un pic la suflet, după atâta amar:

"Am fost fascinat ieri când am vizitat locul de naştere al lui Brâncuşi, ... am învăţat şi cum se pronunţă corect. Masa tăcerii.......este un loc fascinant şi susţin ideea de a include complexul în patrimoniul UNESCO. ...........Am fost întâmpinat de 20 de tineri în costume naţionale şi am fost profund impresionat şi mişcat.
[b]Vă mulţumesc pentru contribuţia pe care România o aduce, din punct de vedere cultural, Europei"[/b]

Doamne, bine mi-a picat!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Data de inscriere : 07/10/2012

MesajSubiect: Aici putem scrie sugestiile noastre   Vin Oct 26, 2012 11:27 pm

Orice idee e binevenita.
Ce ar mai trebui sa cuprinda forumul, unde ar trebui sa facem altfel, ce mai lipseste........orice.
Uite, stiu de exemplu pe cineva care se pricepe la calculatoare, la sectiunea anunturi putem face o rublica cu servicii unde cine vrea poate sa treaca domeniul la care se pricepe si sa lase un numar de telefon sau un mail, sau daca nu vrea sa lase datele de contact, se poate rezolva prin mesajele personale care se pot trimite aici, in cadrul forumuli. Cine stie? Ce parere aveti?

Apoi m-am gandit si la o sectiune .... un fel de biblioteca online.

Eu cred ca am putea face multe impreuna! Veniti cu idei, pareri, sugestii.
O zi frumoasa!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://hisparucuenca.forumactual.com

Aici putem scrie sugestiile noastre
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hisparucuenca - Forumul Asociatiei Hispano - Romane din Provincia Cuenca :: Un loc de stat la povesti si pus intrebari-
Mergi direct la: